Úterý, 6 června, 2023
aktualne

Vlhké zdivo je katastrofa pro každou budovu. Jak jej ochránit?

Mezi největší nepřátele stavebních materiálů patří dlouhodobé působení vlhkosti, přičemž se není čemu divit. Voda má totiž v průběhu let ohromnou sílu, která si hravě poradí s betonem, dřevem, kovem, pěnou i kamenem. Přesně proto nesmíte podcenit stoprocentní ochranu a adekvátní péči. Kde začít?

Spokojený domov

Původ slova sanace datujeme již do dob rozkvětu latinského jazyka, přičemž se dá vyložit jako uzdravení, léčení či zajištění stability. V dnešní době jej známe spíše jako vysoušení a následnou ochranu vlhkého zdiva. Jedná se o samostatný obor, který vyžaduje zkušeného řemeslníka, moderní prostředky a spoustu práce.

Mezi nejpopulárnější způsoby prevence patří sanační omítky, jež se chlubí snadnou propustností páry a vysokou odolností vůči vlhkostem. Jejich nanesení není ničím složitým a výsledek rozhodně stojí za to. Dočkáte se mnoha let kvalitní ochrany svého domova. To přirozeně platí jen ve chvíli, kdy použijete ověřené médium.

Odlišné materiály

Zkušenější z vás zajisté vědí, že neexistuje jakási univerzální omítka, díky níž by se daly ošetřit všechny typy budov. Vždy totiž musíte vzít v potaz konkrétní specifika daných prostor i míru nasáknutí vodou. Z toho důvodu se vám bude hodit spíše spolupráce se zkušenými odborníky, kteří dokážou ihned určit správný postup.

Za zmínku stojí třeba zavedená firma Betosan, jež se na českém trhu pohybuje už déle než třicet dlouhých let. Její specializací jsou nejen omítky, ale i sanace betonu a železobetonu, stejně jako hydroizolace, injektáže a těsnění. Naprostou samozřejmostí jsou moderní standardy kvality, a tak se budete moci spolehnout na stoprocentní odstranění problémů. Navštivte stránky pod vloženým odkazem, prohlédněte si nabízené zboží a zvolte si to nejvhodnější.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles