Středa, 22 března, 2023
aktualne

Chystáte se stavět nový dům? Pomohou vám projektanti z Břeclavi

Projekční a inženýrskou činnost nabízí poměrně dost firem v Jihomoravském kraji, ale ne všechny jsou kvalitní a určitě se nenachází na stejné úrovni, co se týče zkušeností, znalostí i získání certifikátů, které její kvality potvrzují. Jestliže hledáte spolehlivou společnost, v níž vám budou k dispozici erudovaní projektanti, pak se obraťte na Inženýrskou a projekční činnost Jana Šlancarová. Působí jak v Břeclavi, tak v celém Jihomoravském kraji a jeho okolí.

Firma s mnohaletou tradicí

Spoustu zkušeností nezískáme jinak, než absolvovanou praxí. To platí i tady. Pokud máte rádi firmy, které mají dlouhou tradici, bude se vám Inženýrská a projekční činnost Jana Šlancarová jistě líbit. Firma byla založena již v roce 1996. Provádí veškerou projekční a inženýrskou činnost, také rozpočty staveb (soupis prací pro veřejnou zakázku), poptávat můžete i stavební dozor a 3D projekční činnost.

Jestliže vás zajímá Zelená úsporám, zařídí vám podklady. Také vás potěší práce v projekčním systému ArchiCAD. Společnost získala certifikát Autorizovaný technik, který dokládá kvalitu její práce.

Vyberte si to, co potřebujete

Na webových stránkách projektantibreclav.cz můžete tedy poptávat následující služby:

  • Projektování
  • Inženýrská činnost
  • Stavební dozor
  • Rozpočty staveb
  • 3D projekční činnost
  • Vytvoření energetického průkazu
  • Projektování pasivních domů

Kontaktovat společnost Projekční a inženýrská činnost Jana Šlancarová můžete prostřednictvím formuláře, který najdete ukrytý v pravém horním rohu pod symbolem obálky v záložce „Kontakty“, na tel. čísle +420 777 658 643 i e-mailem na j.slancarova@seznam.cz. Obrátit se můžete i na pana Ing. Zdeňka Šlancara, které zastihnete na tel. čísle +420 775 142 970 nebo e-mailové adrese z.slancar@seznam.cz. Podívat se můžete i na webové stránky nadcasovydum.cz. Adresa, kde se můžete ucházet o spolupráci se společností, je Sady 28. Října 1427/17, Břeclav.

Pojďte najít kvalitní projektanty, kteří vám rádi pomohou a vyjdou vstříc.

Stay in Touch

To follow the best weight loss journeys, success stories and inspirational interviews with the industry's top coaches and specialists. Start changing your life today!

spot_img

Related Articles